Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Meie tootesarjad

Saada see leht sõbrale

Mänguväljakud

Tootesari Pioneer

Kõik kõige parem traditsioonilistest mänguväkjakutest ja paljugi muud.
Meie moodulitest kombineeritavate mängurajatiste valikus on kõik vajalik traditsioonilisteks lemmiktegevusteks nagu liumäed, ronimisvõrgud, torutunnelid, ronimisseinad ja palju muud. Mooduleid paindlikult kombineerides saate oma mänguväljaku kujundada täpselt selliseks, nagu soovite!

Tootesari Pioneer

Tootesari Classic Nature

Moodulitest kokkumonteeritav konstruktsioon, vastupidavad materjalid ja looduslikud värvid on märksõnad, mis iseloomustavad Classic Nature tootesarja.
Tänu toekatele konstruktsioonidele ja sitketele materjalidele on Classic Nature sarja tooted väga vastupidavad. Nad pakuvad tervislikku lõbutsemisvõimalust lastele alates 3 eluaastast. Loomulikud värvid hõlbustavad ka atraktsioonide sobitamist mistahes ümbrusesse.

Tootesari Classic Nature

Tootesari Discovery

See tootesari, on mõeldud kõige väiksematele lastele, kes alles avastavad mängude maailma!
Discovery on meie klassikaline ökoloogiline mängutoodete sari, mõeldud varases lapseeas põnnidele, kes mänguväljakul alles esimesi samme teevad. Sisaldab laia valikut, peamiselt vähese aktiivsusega tegevusi, see on lõbus, värvikas ja mis kõige tähtsam: täiesti ohutu.

Tootesari Discovery

Tootesari Nature

Seda tootesarja kirjeldab suurepäraselt loodus ise. Mänguvahendites on kasutatud looduslikke vorme. Võrkude toestusteks on kasutatud puutüvesid, leidub erinevaid tasakaaluplatvorme ja liumägesid. Need atraktsioonid pakuvad lastele mängurõõmu ning metsiku looduse tunnet.
Tootesari Nature

Tootesari Dreamworld

Dreamworld on värvikirev tootesari, mis on pärit justkui muinasjutust. Need tooted inspireerivad lapsi unistama ja lisavad nende mängudesse värvi, lõbu ja rõõmu. Vabakäeline, fantaasiarohke ja värvikirev disain on midagi sellist, mis pakub lastele avastamisrõõmu. See tootesari on mõeldud pigem lasteaia lastele, kelle lemmikud on kindlasti väikesed majakesed. Ronimiskonstruktsioonid on soovitatavad kasutamiseks alates 3 eluaastast.
Tootesari Dreamworld

Tootesari Modern Nature

Modern Nature on tootesari, mis näeb välja naturaalne, olles samal ajal kaasagne. Selles seerias on kasutatud puitu, milleks on kvaliteetne ja vatupidav lehis. See tootesari on sobilik igasse keskkonda. Tooted on valmistatud lehisest ning katused on kaetud murukattega, mida on lihtne hooldada ja samas on need ka keskkonnasõbralikud.
Tootesari Modern Nature

Tootesari Wonderland

Wonderland on üks meie peamistest tootesarjadest, mis on kujundatud mõeldes kõige väiksematele lastele. Meie paljude valikuvõimalustega mänguväljakusari on kujundatud kõige väiksemate laste jaoks. Terasest, plastikust ja kummist konstruktsioonid on valmistatud sellisel moel, et need suudaksid vastu pidada kõikvõimalikele tegevustele. Selle tootesarjaga pole isegi paadunud vandaalil kerge midagi ette võtta.
Tootesari Wonderland

Tootesari Atlantis

Väga atraktiivne ja vastupidav tootesari, mis on kujundatud toetamaks laste kehalist arengut alates 3-ndast eluaastast. Väljakutseid pakkuvad ja huvitavad mänguskeemid meeldivad lastele alates 3 eluaastat! Selles tootesarjas on kasutatud kvaliteetseid materjale nagu näiteks teras, alumiinium, plastik ja kumm. Need ei paku mitte ainult lõbusat ajaviidet, vaid on ka tõeliselt vastupidavad..
Tootesari Atlantis

Tootesari Solaris

Uuenduslik ja futuristlik disain on see, mis teeb Solaris tootesarja igapäevaseks kasutamiseks sobilikuks. Selle sarja tooted sobivad hästi juba olemasoleva mänguväljaku täiendamiseks näiteks koolidesse ja lasteaedadesse. Solaris atraktsioonid on mõeldud vanusele 3+. Tooted on valmistatud peamiselt metallist ning siit võib leida vedrukiike, kaalukiike, turnimisvaheneid ja roniseinu.
Tootesari Solaris

Turnimisvahendid

Tootesari, mis sobib täiustama juba olemasolevat mänguväljakut. Tooted, mis sobivad täiendama väljaku põhikomplekti. Paljud atraktsioonid on mõeldud vanematele lastele, kes soovivad midagi enamat, kui mänguväljaku põhitooted pakkuda suudavad.
Turnimisvahendid

Eriprojektid

Klientidele, kellel on erisoovid pakume võimalust mänguväljakuid muuta oma äranägemise järgi. Püüdleme selle poole, et pakkuda parima kvaliteediga tooteid, mis vastavad teie ootustele. Oleme avatud ettepanekutele, kuidas täiustada oma tooteid ning mida uutes mänguväljakutes muuta.
Eriprojektid

Spordivarustus

Tänavasport

Täiuslik valik spordivahendeid, mis on disainitud toetamaks noorte füüsilist arengut. Ideaalsed tingimused sportlikuks jõukatsumiseks. Kõrgeima kvaliteediga terasest valmistatud ja äärmiselt vastupidavad seadmed, mille lisaväärtuseks on moodne disain.
Tänavasport

Pumptracks

Skatepargi väljakud

Skatepargid, rulluisu ja BMX tarvikud on teismeliste seal ühed populaarsemad vabaaja veetmis kohad ja vahendid. Meie töö on meie kirg ning koos professionaalsusega on see parim garantii. Meid saab usaldada ning meie peale loota. Koostöös meiega saate suurepärase skatepargi, mis on kasutajate poolt hinnatud.
Skatepargi väljakud

Betoonist skatepargid

Ehita skatepark kuhu iganes - kõrgendused, kaldteed, trikikohad, piirded! Kõik Lars Laj poolt pakutavad skatepargi komponendid on topelt tugevdatud ning valatud kõrge tugevusastmega betoonist, mis tagab toodetele suurepärase vastupidavuse. Osa elementidest, nagu põhjapaneelid ja piirded, on valmistatud roostevabast terasest.
Betoonist skatepargid

Välijõusaalid

Välijõusaalid sobivad suurepäraselt täiskasvanud elanikkonna rehabilitatsiooniks, raviks ja tervisespordiks avalikesse parkidesse, elamurajoonidesse, tervisekeskuste ja hotellide juurde. Vanem generatsioon ja just eriti linnainimesed, saavad järjest teadlikumaks oma tervisest ja tervislike eluviiside tähtsusest haiguste vältimisel. Meditsiiniinimesed soovitavad muuta jalutuskäigud, ujumine, võimlemine jne. osaks oma igapäevarutiinist.
Välijõusaalid

Pargi- ja tänavamööbel

Välimööbel

Pingid ja lauad on ideaalne täiendus iga mänguväljaku juurde, kuid need on vaid väike osa lisavõimalustest. Meie lauad ja pingid on suurepärased lisavõimalused, et täiendada kas uut või juba olemasolevat väljakut. Valikust leiab erinevaid lahendusi, et pakkuda võimalust puhkuseks nii noortele kui vanadele. Tsingitud terasest ja lehiest mööbel on vastupidav ja ilmastikukindel ning sobiv piknikulaudadeks.
Välimööbel