Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

EV100 “Hea avalik ruum”

Eesti Arhitektide Liidu ja „Eesti Vabariik 100“ korraldustoimkonna ühiselt käima lükatud missiooniprojekt „Hea avalik ruum“, mis tegeleb linnakeskuste korrastamisega on super kingitus meie Eestimaa niivõrd märgiliseks sünnipäevaks.

EV100 Lars Laj Eesti

Valga linnasüda on üks 15 keskväljakust, millele Eesti Vabariik 100 arhitektuuriprogrammiga värske hingamine on antud ning meil on hea meel anda oma panus selle värvikireva ja uuendusliku mänguväljaku näol.

Valga Lars Laj Eesti

Ajaloolise Valga linnasüdame uus mänguväljak on kasutajasõbralik ja multifunktsionaane ning selle eesmärk on parandada elukeskkonna kvaliteeti, koondada inimesi ja kasvatada kohaliku kogukonna ühtsustunnet.

EV100 Lars Laj Eesti

Keskväljaku suurejooneline avamine toimus 22. augustil Augustitähed Valgas raames, mis tõi kokku palju suuri ja väikseid, kes nautisid ja uudistasid uut väljakut.

EV100 Lars Laj Eesti

Mänguväljak on lõbus ja värvikirev, pakub erinevaid lahendusi ronimiseks, turnimiseks ning tasakaalu harjutamiseks. Ruumi on palju, sest jooksmine ja lustimine on ju laste töö!
 
Lars Laj Eesti Lars Laj Eesti

Laste mänguväljaku kõrvale on paigutatud ka välitenniselauad, millel saavad lõbutseda juba suuremad lapsed ja kindlasti ka täiskasvanud!

Lars Laj Eesti