Lars Laj

LARS LAJ® | Kuidas disainida välijõusaali?

Vali toode

Lars Laj

LARS LAJ® | Kuidas disainida välijõusaali?

Kuidas disainida välijõusaali?

Kas planeerite välijõusaali, terviseraja, muu spordi-või rekreatsiooniala rajamist? Meil on teile selle jaoks viis lihtsat nõuannet. Inspiratsiooni saamiseks vaadake ka meie treeningväljaku plaani.

1. Välitreeningu ja -jõusaali varustuse planeerimine

Kuidas planeerida treeningvarustust? Välijõusaali kavandamisel tuleb arvestada, et igal elemendil on oma turvaala nõue. Turvaala on ala, mis ümbritseb treeningelementi, et selle kasutajad saaksid seda ohutult ja mugavalt kasutada. Vastavalt kasutatava ala suurusele saab valida järgnevate võimaluste vahel:

A. Multifunktsionaalne treeningseadeKui kasutatav ala on väike, siis vali ainult üks kuid funktsionaalne fitness-seade (näiteks võid vaadata metallist treeningkomplekti New Age Fit).

Sellise multifunktsionaalse seadmega säästad ruumi, kuid kasutajatel on siiski võimalus treenida kogu keha.

B.  TakistusradaTakistusrada on põnev lahendus kui plaanite rajada terviserada parki, jõe äärde või metsaalale. Takistusrajal võivad olla puidust redelid, ronimisvõrk, ronimissein, tasakaaluharjutuste varustus, kummid, tõkkejooksu takistused ja palju muud. Vaata meie treeningraja plaane.

 

C. VälijõusaalPõhilised treeningelemendid võib asetada ringikujuliselt alale, mille ümber saab paigutada täiendavad treeningjaamad. Sellise paigutuse eeliseks on treeningelementide paiknemine ühel alal, mis soodustab igapäevast kiiret treeningut ning kogukonna omavahelist suhtlust. Vaata meie välijõusaali plaane.

 

D. Spordi- ja vaba aja veetmise võimalusedTeine võimalus on terviklik rekreatsiooniala, mis sisaldab välijõusaali, täiskasvanutele mõeldud takistusrada ja mänguväljakut lastele. Ala kujundamisel tuleb meeles pidada, et välijõusaal ja mänguväljak peavad olema teineteisest eraldatud näiteks aia, heki või jalgteega.

Vaata meie rekreatsioonialade plaane.

2. KasutajadSpordivarustus peaks vastama potentsiaalsete kasutajate nõuetele ja vajadustele. Pakume laias valikus:


Meie soovitus: Vaata meie lahendusi seeniorite välijõusaali varustuse alt.


 

3. Välijõusaali varustuse kvaliteetAvalikuks kasutamiseks peaks valima kõrgeima kvaliteediga seadmed, mis on valmistatud vastupidavatest materjalidest nagu metall või puit. Lars Laj puidust spordivahendid on toodetud lehisest või akaatsiast just nende erakordse vastupidavuse tõttu ilmastikutingimustele. Puidust treeningvahendid pole mitte ainult funktsionaalsed vaid sobivad ka puhkealade, parkide ja linnaväljakute looduslikku ümbrusesse.

Et kindlustada kasutajate mugavus ja turvalisus, siis tuleks välispordielemendid rajada turvaalustele.


Meie soovitus:

Välijõusaalid ja terviserajad asuvad tavaliselt haljasalade läheduses: pargid, väljakud, metsad, jõed või mereäärsed alad. Ümbruskonna loodusliku ilu rõhutamiseks valige looduslik turvapind, näiteks liiv või kooremultš ja puidust spordivarustuse elemendid. Looduslikud materjalid ja aluspinnad sobivad ideaalselt rohelisele maastikule.


 Vaata meie puidust spordivarustuse valikut.

 

4. Täiendavad elemendidKui planeerite välijõusaali või terviseraja rajamist, siis soovitame lisaks spordivarustuse elementidele oma projekti lisada ka:

Kui olete huvitatud välijõusaali, terviseraja, lastele mõeldud spordivarustusega mänguväljaku või mõne muu spordi- ja puhkeala loomisest – siis võtke meiega ühendust! Koos suudame luua unistuste koha vabas õhus liikumiseks.

Telli kataloog

Loome koos ökomänguväljaku!

Meie planeet nõuab meilt üha enam hoolt ja austust - meie Lars Laj-s mõtleme tulevikule - lõppude lõpuks on meie jaoks kõige olulisem just laste heaolu!

children
care
wood
promo banner
Telli või lae alla   meie tootekataloog
wooden playground

Kas sa vajad eritellimusel mänguväljakut?

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

yellow leaf
design lab
two little boys
two little girls
callipers

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Uudised

Uudiste list

Ilmad on läinud juba mõnusalt soojaks ning tahame aina enam aega veeta õues. Kui soovite kavandada oma aeda lastele mängimiseks turvalist ja lõbusat vaba aja veetmise kohta, siis selleks võiks järgida neid seitset etappi.

Unikaalsed ja suursugused Lars Laj puidust laevad on randunud!

Lars Laj on pidevas arengus, et täiustada toodete ja teenuste kvaliteeti. Seepärast on meie hiljutine samm edasi olnud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardiseerimine vastavalt ISO 9001:2015 nõuetele.

x

Meie veebisait kasutab küpsiseid statistilistel, reklaami- ja funktsionaalsetel eesmärkidel. Tänu sellele saame veebisaidi kohandada vastavalt teie vajadustele. Kõik saavad küpsiseid aktsepteerida või need brauseris keelata, nii et teavet ei koguta. Vaata kuidas küpsised keelata. Meie Privaatsuspoliitika