Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

Sini-sinine mänguväljak Raadil!

Varasügise saabudes avasime uue fantastilise väljaku, kust leiab Lars Laj mänguväljaku elemente ja valijõusaali New Age Fit. Värvid väljakul on viidud ühtseks. Sinine on just see värv, mis soosib rahulikku meeleolu, ei väsita silmi ning arvatakse, et kui sinine värv meid ümbritseb on tegevused tulemuslikumad ja loomingulisemad – just see võikski iseloomustada seda väljakut!

Lars Laj mänguväljak, Raadi

Raadimõisa elamurajoon on Tartus väga populaarne ja on see on pidevas muutumises ning arenemises. On tore, et ka Lars Laj on saanud omalt poolt panuse anda, et muuta piirkonda uuenduslikumaks ja anda juurde võimalusi vaba aja veetmiseks.

Lars Laj Whale Aztec
 
Sellel mänguväljakul on pandud rõhku minimalismile ja ning võib ka öelda, et see on pisut futuristliku väljanägemisega. Alati ei pea kasutama puidust mänguväljakuid, sest on ka teisi laendusi – nagu näiteks see metallist väljak.

Lars Laj New Age Fit

Toodetest on valitud Atlantise sarjast Whale-Aztec, Solarise sarjast Flying SaucerNew Age Fit Medium ja Spring Plate. Need kõik muudavad selle väljaku sobilikuks paigaks lastele, kes armastavad ronida, turnida, hüpata, liugu lasta ja tasakaalu harjutada.

Lars Laj Flying Saucer
 
Loodame, et see suurepärane väljak julgustab lapsi, noori ja kindlasti ka täiskasvanud vaba aega aktiivselt veetma ning omalt poolt soovime head kasutamist!