Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

Tootmistehnika

Oleme kogenud, et meie senised uuendused on hästi vastu võetud ja muutunud praktiliselt üldkasutatavateks standarditeks, otsime jätkuvalt paremaid alternatiive ja lahendusi, et parandada kvaliteeti ja tõsta ohutustaset.

Meie moodulitest kokku kombineeritav süsteem võimaldab mängukomplektide projekteerimisel välja pakkuda hulgaliselt variante ning arvestada võimalikult täpselt kliendi vajaduste ja erisoovidega.

Lars Laj Mänguväljakud järgivad parima kvaliteedi mõtteviisi, mis tähendab seda, et:

  1. Meie kogenud disainerite meeskond tunneb läbi ja lõhki kõiki kehtivaid ohutuseeskirju, eelkõige norme EN 1176 ja EN 1177.
  2. Tooteid ja lahendusi testitakse, kontrollitakse ja sertifitseeritakse iga aasta Saksa TÜV organisatsiooni poolt vastavalt tunnustatud Euroopa standardile EN 1176.
  3. Kogu tehases valmiv toodang kontrollitakse enne klientidele saatmist põhjalikult üle.

Plastikdetailid, mida kasutame püsttalade kattena ja ronimisvõrkudes, on loodud kestma. Nad on kombineeritud terastugevdatud köitega ja on seetõttu kaitseks vandalismi ja ka erandlikult jõulise kasutamise eest. Ronimissein on valmistatud 18 mm paksusest tugeva ja ilmastikukindla lamineeritud pinnaga kaetud veekindlast õhukesekihilisest vineerist.

Paneelides kasutatavad "värviga kaetud" tahvlid valmistatakse meie patenteeritud "suletud servade" meetodil, mis tagab neile võrratult hea vastupidavuse ja värvide säilimise. Tahvlite minimaalselt 20-aastase eluea jooksul püsib mänguväljak värviline ja kutsuv. Lisaks sellele ei vaja nad ekspluatatsiooni ajal mingit töötlust või hooldamist.

630 mm läbimõõduga ja 12 mm paksuse seinaga plasttoru on väga tugev, peaaegu purunematu.

Kõik puidust elemendid on hööveldatud ja ümardatud servadega ning kõik poldid ja kruvid on kas süvistatud või plastikust kattekorgi all.

Meie ronimiskivid on tehtud kummist, et kaitsta lapsi juhusliku vääratamise korral.