Lars Laj

Lars Laj® | Lars Laj mänguväljakutest | LARS LAJ®

Menu

Lars Laj

Lars Laj® | Lars Laj mänguväljakutest | LARS LAJ®

Lars Laj mänguväljakutest


Juba 50 aastat on Lars Laj ettevõte andnud oma panuse loomaks kohti, kus lapsed saavad kokku tulla ja turvalises keskkonnas mängida.

Kontseptsioon – Laskem lastel mängida!

Mäng on väikese inimese töö ning lapsed armastavad seda! Meie töö on neid selles aidata ja hoolitseda, et see oleks lõbus, arendav ning turvaline.

Paindlikkus – Sina otsustad, Meie teeme!

Tänu suurele tootevalikule saame luua igasugu erinevaid mänguväljakuid. Kõiki elemente saab omavahel kombineerida, et leida sobiv ja toimiv lahendus. Kui valmislahendustest jääb puudu, siis valmistame Sulle eritellimusel lahenduse, mis on kooskõlas normide ja nõuetega.

Turvalisus – Iga detaili juures!

Turvalisus on Lars Laj prioriteet. Meie tooted on välja töötatud arvestades kõiki ohutusnõudeid, mis on kehtestatud mänguväljakutele ja vahenditele. Meie mänguväljakusüsteem on sertifitseeritud, katsetatud ja heaks kiidetud TÜV SÜD Product Service GmbH poolt vastavalt Euroopas kehtivale standardile DIN EN 1176.

Kvaliteet - Äärmiselt hästi läbimõeldud!

Tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele koos täiustatud tootmisprotsessiga on meie tooted tunnustatud üle maailma. Lisaks vastupidavusele ja ohutusele peame toodete disainimisel silmas funktsionaalsust. Meie mänguväljakud on kauakestvad ning näevad head välja ka pärast aastaid kasutamist.

Valmistu mängima! - Lars Laj mänguväljakud

Telli kataloog

Loome koos ökomänguväljaku!

Meie planeet nõuab meilt üha enam hoolt ja austust - meie Lars Laj-s mõtleme tulevikule - lõppude lõpuks on meie jaoks kõige olulisem just laste heaolu!

children
care
wood
promo banner
Telli või lae alla   meie tootekataloog
wooden playground

Kas sa vajad eritellimusel mänguväljakut?

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

yellow leaf
design lab
two little boys
two little girls
callipers

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Uudised

Uudiste list

Rahvusvahelise krediidihindamise ettevõte Creditinfo Eesti AS tunnustas ka sel aastal Lars Laj Eesti OÜ majanduslikku seisukorda.

Ilmad on läinud juba mõnusalt soojaks ning tahame aina enam aega veeta õues. Kui soovite kavandada oma aeda lastele mängimiseks turvalist ja lõbusat vaba aja veetmise kohta, siis selleks võiks järgida neid seitset etappi.

Unikaalsed ja suursugused Lars Laj puidust laevad on randunud!

x

Meie veebisait kasutab küpsiseid statistilistel, reklaami- ja funktsionaalsetel eesmärkidel. Tänu sellele saame veebisaidi kohandada vastavalt teie vajadustele. Kõik saavad küpsiseid aktsepteerida või need brauseris keelata, nii et teavet ei koguta. Vaata kuidas küpsised keelata. Meie Privaatsuspoliitika