Lars Laj

Lars Laj® | Tehnika | LARS LAJ®

Menu

Lars Laj

Lars Laj® | Tehnika | LARS LAJ®

Tootmistehnika


Tänane innovatsioon on homne standard ning seepärast otsimegi pidevalt paremaid ja täiendatud lahendusi, et tõsta toodete kvaliteeti ja turvalisust.

Elementide rohke valik annab võimaluse kombineerida hulgaliselt erinevaid mänguväljakuid ning projekteerida just selline väljak, mis arvestab kliendi soove ja vajadusi.

Lars Laj jälgib, et tagatud oleks parim kvaliteedisüsteem. See tähendab, et:

  1. Meie kogenud disainerite meeskond tunneb kõiki kehtivaid ohutuseeskirju, eelkõige norme EN 1176 ja EN 1177.
  2. Tooteid ja lahendusi testitakse, kontrollitakse ja sertifitseeritakse iga aasta vastavalt tunnustatud Euroopa standardile EN 1176 Saksa TÜV organisatsiooni poolt.
  3. Kogu tehases valmiv toodang kontrollitakse enne klientidele saatmist põhjalikult üle.
  4. Lars Laj tehas järgib kvaliteedijuhtimise standardit ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015.

 ISO 9001:2015 logo    

Kvaliteetsete materjalide kasutamine koos täiustatud tootmismeetoditega tagab meie mänguväljakute vastupidavuse ja ohutuse:

  • Kõik puidust elemendid on hööveldatud ja servadest ümardatud ning kõik kruvid ja poldid on kas süvistatud või kaetud plastikkattega.
  • Püsttalade plastikkatted ja ronimisvõrkude plastikdetailid on loodud kestma aastaid. Need on kombineeritud terastugevdatud köitega, mis tähendab et need on ülimalt tugevad ning kasutamis- ja vandalismikindlad.
  • Värvikattega „suletud servadega“ paneelid on toodetud meie patenteeritud meetodil. Sellisel moel on tagatud värvide erksana säilimine ja paneelide vastupidavus ning toote eluiga on vähemalt 20 aastat. Värvilised paneelid annavad mänguväljakule rõõmsa ilme ning muudavad selle mängima kutsuvaks. Lisaks ei vaja need hooldust ega iluravi.
  • Ronimisseinad on valmistatud 18 mm paksusest tugevast ning ilmastikukindlast lamineeritud pinnaga vineerist.
  • Ronimiskivid on valmistatud kummist, et kaitsta lapsi libastumise korral.
  • Plastikust ronimistorud on äärmiselt tugevad ning peaaegu purunematud. Torude läbimõõt on 630mm ja seina paksus 12mm.

Telli kataloog

Loome koos ökomänguväljaku!

Meie planeet nõuab meilt üha enam hoolt ja austust - meie Lars Laj-s mõtleme tulevikule - lõppude lõpuks on meie jaoks kõige olulisem just laste heaolu!

children
care
wood
promo banner
Telli või lae alla   meie tootekataloog
wooden playground

Kas sa vajad eritellimusel mänguväljakut?

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

yellow leaf
design lab
two little boys
two little girls
callipers

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Uudised

Uudiste list

Rahvusvahelise krediidihindamise ettevõte Creditinfo Eesti AS tunnustas ka sel aastal Lars Laj Eesti OÜ majanduslikku seisukorda.

Ilmad on läinud juba mõnusalt soojaks ning tahame aina enam aega veeta õues. Kui soovite kavandada oma aeda lastele mängimiseks turvalist ja lõbusat vaba aja veetmise kohta, siis selleks võiks järgida neid seitset etappi.

Unikaalsed ja suursugused Lars Laj puidust laevad on randunud!

x

Meie veebisait kasutab küpsiseid statistilistel, reklaami- ja funktsionaalsetel eesmärkidel. Tänu sellele saame veebisaidi kohandada vastavalt teie vajadustele. Kõik saavad küpsiseid aktsepteerida või need brauseris keelata, nii et teavet ei koguta. Vaata kuidas küpsised keelata. Meie Privaatsuspoliitika