Lars Laj

Lars Laj® | Mänguväljakute projektid | LARS LAJ®

Vali toode

Lars Laj

Lars Laj® | Mänguväljakute projektid | LARS LAJ®

Mänguväljakute projekteerimine


Meie ettevõtte maastikuarhitektid tegelevad igapäevaselt mänguväljakute projekteerimisega avalikesse parkidesse, lasteaedadesse, koolihoovidesse, elamute ümbrustesse, vaba aja veetmise aladele ning paljudesse muudesse kohtadesse. Koostame nii täislahendusega maastikuarhitektuurseid põhiprojekte kui ka väiksemaid eelprojekte.

Lars Laj müüb nii üksikuid mänguseadmeid kui ka pakub terviklikku mängu- ja spordiväljakute projekteerimise ja ehitamise täislahendust.


Mänguväljakute projekteerimine


Meie projekteerijad on oma ala professionaalid, kes loovad kliendi erisoove arvestades nii esteetilise kui ka funktsionaalse lahenduse, pidades samal ajal silmas kõiki vajalikke ohutusstandardeid.


Mänguväljakute projekteerimine

Mängu- ja spordiväljakute kujundamisel lähtume kliendi soovidest ja vajadustest arvestades projekti teostamise võimalikkust. Projekteerimise käigus tehakse koostöös kliendiga sobivad valikud, et lõpptulemus oleks funktsionaalne, kauakestev ja silmale ilus vaadata.

Mänguväljakute projekteerimine


Kui soovid midagi erilist ja omanäolist siis oleme valmis projekteerima ja ehitama ka täiesti ainulaadse eritellimusel lahenduse!

Loome koos ökomänguväljaku!

Meie planeet nõuab meilt üha enam hoolt ja austust - meie Lars Laj-s mõtleme tulevikule - lõppude lõpuks on meie jaoks kõige olulisem just laste heaolu!

Telli või lae alla   meie tootekataloog
wooden playground

Kas sa vajad eritellimusel mänguväljakut?

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Uudised

Uudiste list

Unikaalsed ja suursugused Lars Laj puidust laevad on randunud!

Lars Laj on pidevas arengus, et täiustada toodete ja teenuste kvaliteeti. Seepärast on meie hiljutine samm edasi olnud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardiseerimine vastavalt ISO 9001:2015 nõuetele.

Erinevatel värvidel võib olla erinev mõju meie meeleolule ja emotsioonidele. Mõned värvid võivad meid rahustada, teised seevastu põhjustada ebamugavust või isegi hirmu. Seetõttu tasub laste jaoks mõeldud alade kujundamisel kasutatavaid värvilahendusi hoolikalt valida.

x

Meie veebisait kasutab küpsiseid statistilistel, reklaami- ja funktsionaalsetel eesmärkidel. Tänu sellele saame veebisaidi kohandada vastavalt teie vajadustele. Kõik saavad küpsiseid aktsepteerida või need brauseris keelata, nii et teavet ei koguta. Vaata kuidas küpsised keelata. Meie Privaatsuspoliitika