Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

Lars Laj mänguväljakutest

Lars Laj Mänguväljakud meeskond omab rohkem kui 50 aastast kogemust lastele huvitava ja turvalise mängukeskkonna loomisel.

Laskem lastel mängida - Kontseptsioon

Lapsed armastavad mängida. Nad on selleks sündinud ja neil on selleks täielik õigus. Meie tööks on neid selles aidata ja hoolitseda, et see oleks lõbus ja arendav ning tagaks mängude turvalisuse.

Sina otsustad, meie varustame - paindlikkus

Me võime kombineerida ja ühendada ühe mänguväljaku elemente peaaegu igal teostataval viisil. Meie modulaarse mänguväljakusüsteem abil leiame teile sobivad lahendused.

Turvalisus kõigis aspektides - Turvalisus

Turvalisus mängimisel on Lars Laj`s absoluutselt kõige tähtsamal kohal. Meie tooted on välja töötatud arvestades kõiki turvanõudeid, mis on kehtestatud mänguväljakutele ja varustusele. Meie mänguväljakusüsteem on sertifitseeritud, katsetatud ja heaks kiidetud TÜV poolt Saksamaal vastavalt Euroopa uusimale standardile DIN EN 1176.

Äärmiselt hästi läbimõeldud - Kvaliteet

Esmaklassiliste materjalide kasutamine koos tipptasemel tootmisprotsessiga tagab meile koha maailma tipptegijate hulgas. Meie mänguväljakud kestavad aastaid ning säilitavad seejuures ka hea väljanägemise.

Valmistu mängima - Lars Laj mänguväljakud