Lars Laj

Lars Laj® | Lars Laj mänguväljakutest | LARS LAJ®

Vali toode

Lars Laj

Lars Laj® | Lars Laj mänguväljakutest | LARS LAJ®

Lars Laj mänguväljakutest


Juba 50 aastat on Lars Laj ettevõte andnud oma panuse loomaks kohti, kus lapsed saavad kokku tulla ja turvalises keskkonnas mängida.

Kontseptsioon – Laskem lastel mängida!

Mäng on väikese inimese töö ning lapsed armastavad seda! Meie töö on neid selles aidata ja hoolitseda, et see oleks lõbus, arendav ning turvaline.

Paindlikkus – Sina otsustad, Meie teeme!

Tänu suurele tootevalikule saame luua igasugu erinevaid mänguväljakuid. Kõiki elemente saab omavahel kombineerida, et leida sobiv ja toimiv lahendus. Kui valmislahendustest jääb puudu, siis valmistame Sulle eritellimusel lahenduse, mis on kooskõlas normide ja nõuetega.

Turvalisus – Iga detaili juures!

Turvalisus on Lars Laj prioriteet. Meie tooted on välja töötatud arvestades kõiki ohutusnõudeid, mis on kehtestatud mänguväljakutele ja vahenditele. Meie mänguväljakusüsteem on sertifitseeritud, katsetatud ja heaks kiidetud TÜV SÜD Product Service GmbH poolt vastavalt Euroopas kehtivale standardile DIN EN 1176.

Kvaliteet - Äärmiselt hästi läbimõeldud!

Tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele koos täiustatud tootmisprotsessiga on meie tooted tunnustatud üle maailma. Lisaks vastupidavusele ja ohutusele peame toodete disainimisel silmas funktsionaalsust. Meie mänguväljakud on kauakestvad ning näevad head välja ka pärast aastaid kasutamist.

Valmistu mängima! - Lars Laj mänguväljakud

Loome koos ökomänguväljaku!

Meie planeet nõuab meilt üha enam hoolt ja austust - meie Lars Laj-s mõtleme tulevikule - lõppude lõpuks on meie jaoks kõige olulisem just laste heaolu!

Telli või lae alla   meie tootekataloog
wooden playground

Kas sa vajad eritellimusel mänguväljakut?

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Uudised

Uudiste list

Lars Laj on pidevas arengus, et täiustada toodete ja teenuste kvaliteeti. Seepärast on meie hiljutine samm edasi olnud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardiseerimine vastavalt ISO 9001:2015 nõuetele.

Erinevatel värvidel võib olla erinev mõju meie meeleolule ja emotsioonidele. Mõned värvid võivad meid rahustada, teised seevastu põhjustada ebamugavust või isegi hirmu. Seetõttu tasub laste jaoks mõeldud alade kujundamisel kasutatavaid värvilahendusi hoolikalt valida.

Kas planeerite välijõusaali, terviseraja, muu spordi-või rekreatsiooniala rajamist? Meil on teile selle jaoks viis lihtsat nõuannet. Inspiratsiooni saamiseks vaadake ka meie treeningväljaku plaani.

x

Meie veebisait kasutab küpsiseid statistilistel, reklaami- ja funktsionaalsetel eesmärkidel. Tänu sellele saame veebisaidi kohandada vastavalt teie vajadustele. Kõik saavad küpsiseid aktsepteerida või need brauseris keelata, nii et teavet ei koguta. Vaata kuidas küpsised keelata. Meie Privaatsuspoliitika