Lars Laj

Lars Laj® | Mänguväljakute projektid | LARS LAJ®

Menu

Lars Laj

Lars Laj® | Mänguväljakute projektid | LARS LAJ®

Mänguväljakute projekteerimine


Meie ettevõtte maastikuarhitektid tegelevad igapäevaselt mänguväljakute projekteerimisega avalikesse parkidesse, lasteaedadesse, koolihoovidesse, elamute ümbrustesse, vaba aja veetmise aladele ning paljudesse muudesse kohtadesse. Koostame nii täislahendusega maastikuarhitektuurseid põhiprojekte kui ka väiksemaid eelprojekte.

Lars Laj müüb nii üksikuid mänguseadmeid kui ka pakub terviklikku mängu- ja spordiväljakute projekteerimise ja ehitamise täislahendust.


Mänguväljakute projekteerimine


Meie projekteerijad on oma ala professionaalid, kes loovad kliendi erisoove arvestades nii esteetilise kui ka funktsionaalse lahenduse, pidades samal ajal silmas kõiki vajalikke ohutusstandardeid.


Mänguväljakute projekteerimine

Mängu- ja spordiväljakute kujundamisel lähtume kliendi soovidest ja vajadustest arvestades projekti teostamise võimalikkust. Projekteerimise käigus tehakse koostöös kliendiga sobivad valikud, et lõpptulemus oleks funktsionaalne, kauakestev ja silmale ilus vaadata.

Mänguväljakute projekteerimine


Kui soovid midagi erilist ja omanäolist siis oleme valmis projekteerima ja ehitama ka täiesti ainulaadse eritellimusel lahenduse!

Telli kataloog

Loome koos ökomänguväljaku!

Meie planeet nõuab meilt üha enam hoolt ja austust - meie Lars Laj-s mõtleme tulevikule - lõppude lõpuks on meie jaoks kõige olulisem just laste heaolu!

children
care
wood
promo banner
Telli või lae alla   meie tootekataloog
wooden playground

Kas sa vajad eritellimusel mänguväljakut?

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

yellow leaf
design lab
two little boys
two little girls
callipers

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Uudised

Uudiste list

Rahvusvahelise krediidihindamise ettevõte Creditinfo Eesti AS tunnustas ka sel aastal Lars Laj Eesti OÜ majanduslikku seisukorda.

Ilmad on läinud juba mõnusalt soojaks ning tahame aina enam aega veeta õues. Kui soovite kavandada oma aeda lastele mängimiseks turvalist ja lõbusat vaba aja veetmise kohta, siis selleks võiks järgida neid seitset etappi.

Unikaalsed ja suursugused Lars Laj puidust laevad on randunud!

x

Meie veebisait kasutab küpsiseid statistilistel, reklaami- ja funktsionaalsetel eesmärkidel. Tänu sellele saame veebisaidi kohandada vastavalt teie vajadustele. Kõik saavad küpsiseid aktsepteerida või need brauseris keelata, nii et teavet ei koguta. Vaata kuidas küpsised keelata. Meie Privaatsuspoliitika