Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

Kutsume Sind Kuressaare lossi mänguväljakule!

Oleme lõpetanud järgmise väljakutsuva projekti -  tegemist on unikaalse mänguväljakuga, mis asub Kuressaare lossis, Saaremaal! Projekt valiti välja mõni aasta tagasi arhitektuurikonkursil ning eelmisel aastal alustas Lars Laj mänguväljaku projekti kohandamist ja ehitamist koostöös Saaremaa muuseumiga.

Lars Laj Playground Kuressaare Castle


Ametlik avamine toimus 28. juunil. Avamisele kutsutud lapsed ei suutnud suurest elevusest ära oodata, millal lint ära lõigatakse, et nad saaksid uuel mänguväljakul mängima hakata. Selline reaktsioon oli oodatud, kuna koht pakub lastele palju põnevust ja erinevaid atraktsioone, nagu näiteks köitest sillal ronimine, puidust linnuse vallutamine, tornaadokiigel kiikumine ja mäenõlvalt alla laskmine.

Lars Laj Playground Kuressaare Castle

Mänguväljaku idee sai inspiratsiooni lossihoovist. Tahtsime säilitada keskaegse arhitektuuri autentset atmosfääri ja edendada ajaloolist piirkonda. Seepärast on kõik mänguväljaku elemendid disainitud ja valmistatud lossi jaoks eritellimusel. Peamiselt on kasutatud looduslikke materjale nagu tammepuit, robiinia ja dolomiit. Selline ajalooline keskkond võimaldab lastel mänguväljakul mängides muinasjutuliselt aega veeta.

Kui soovite veeta imelist aega koos lastega, siis kutsume Teid külastama Kuressaare lossi!