Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

Lars Laj projekt Berkeley International School valdustes

Võime uhkusega teid informeerida, et Berkeley International School on valinud just meie mänguväljaku oma kaunist territooriumi täiendama.

Berkeley International asub Bangkokis Tais. See on kool, mis pakub tipptasemel haridust inglise keeles rääkivatele lähetuses viibivate elavate perede lastele, samuti õpib seal ka kohalikke lapsi. Kooli fantastiliste rajatiste hulka kuuluvad konditsioneeriga klassiruumid, esmaklassilised teaduslaborid ja arvutiklassid, rikkalikult sisustatud raamatukogu, muusika-, kunsti- ja tantsuklassid, oma esmaabikliinik, spordiväljakuid, mitmeotstarbeline spordi- ja lauatennisetuba, välibassein ja lõpuks mitte vähemtähtsana – Lars Laj mänguväljak kooli imekauni arhitektuuri taustal.

Berkeley Internationali haridusfilosoofiaks on anda noortele parimad võimalikud tingimused saamaks maailmakodanikeks, kes väärtustades nii oma kultuurilist mitmekesisust kui ka kõike üldist ja inimlikku, rajaksid elamisväärsema ühiskonna. Ettevõttena toetame me seda filosoofiat ja oleme väga õnnelikud, et meiegi saame oma tagasihoidlikul moel osaleda selles protsessis, tagades, et meie tooted ja tegevus vastaksid ohutuse, ökoloogia ja sotsiaalse vastutuse mõttes kõrgeimatele standarditele.