Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

Lars Laj uued lahendused

Erinevatel värvidel võib olla erinev mõju meie meeleolule ja emotsioonidele. Mõned värvid võivad meid rahustada, teised seevastu põhjustada ebamugavust või isegi hirmu. Seetõttu tasub laste jaoks mõeldud alade kujundamisel kasutatavaid värvilahendusi hoolikalt valida.

 

Mänguväljakutel on kujunenud justkui standard värvitoonid, kuid tegelikult on valik palju laiem. Tooteid, mida senini teati ainult meie klassikalistes värvitoonides, on nüüd võimalik tellida ka roosa, mündirohelise, sinise, meresinise või helerohelisena.

 

Pastelseid toone ei seostata ilma põhjuseta rahu ja positiivse meeleoluga. Valides lastele mõeldud keskkonda sobivaid värve tagatakse nende õige sensoorne areng.

Kuidas valida mänguväljakule värvitoone?

 

Toodete kujundamisel võtame arvesse oma klientide soove ja vajadusi. Pidades meeles, et hea mänguväljak peab sobima ümbritsevasse keskkonda, täiendame pidevalt oma valikut.

 

 

Pakume oma toodetele terviklikku värvilahendust!

 

 

Kas otsite valget mänguväljakut, mis sobib suurepäraselt suvistele või talvistele maastikele või hoopis rannaalale? Valgeks värvitud robiinia teeb selle töö ära!

 

Ehk otsite energilisi värve, mis sobiksid ideaalselt koolide või teiste keskuste territooriumitele? Discovery sari suudab neid nõudmisi täita ning pakub kollaseid ja punaseid mängumaju, rohelisi liumägesid või siniseid ning oranže kiike.

 

Loodusest inspireeritud Nature sari pakub puidust mänguväljakute elemente, mis sobivad ideaalselt looduslikku keskkonda ja haljasaladele.

 

Või hoopis elegantne ja kaasaegne täiendus linnaruumi? Meie tänase artikli kangelane on selles teemas asendamatu!

 

Mänguväljak ja maastik

 

 

Kujundades mänguväljakut avalikku ruumi nagu näiteks linnaparki, elamurajooni vabaaja alale või puhkealale, tuleb meeles pidada, et see sobituks ümbritseva maastikuga.

 


Kaasaegsed ja elegantsed elamurajoonid nõuavad samuti esteetilist lähenemist mänguväljakute või puhkealade kujundamisel.

Lars Laj tooted on hoolimata oma praktilisest lähenemisest ääretult elegantsed.

Seda väidet kinnitavad:

  • kasutatud elementide tegemisel ja viimistlemisel on pööratud tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele,
  • kõrgeima kvaliteediga materjalide nagu lehis ja robiinia ehk valge akaatsia kasutamine,
  • sobivate värvide hoolikas valik.

 

Soovite erilahendustega mänguväljakut, mida luues lähtutakse teie soovidest? Võtke meiega ühendust ning veenduge lõpututes valikuvõimalustes!