Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

Mänguväljakute hooaeg kestab veel!

Isegi kui õhk väljas on muutumas kargeks ja jahedaks ning päevad jäävad järjest lühemaks ei tähenda see, et väljas enam mängida ei saaks! Just nüüd on hooaeg, mil avatakse palju uusi mänguväljakuid – nii ka Lars Laj. Mänguväljakud, millelt leiab kiikusid, liumägesid, ronimis- ja turnimiselemente, mängumajakesi ja vedrukiikesid on lastele ideaalsed ja sobilikud ka sügisel.

Lars Laj mänguväljak
 
Lars Laj mänguväljakuid on võimalik disainida nii, et need sobiksid ükskõik millisesse keskkonda. Näiteks mänguväljakule, millel on kujutatud merd, saab paigutada palju teemaga seonduvaid elemente, et lasta laste fantaasial lennata ning seilata mänguväljaku lainetes.

Lars Laj Powerclimber 
Lapsed saavad vastavalt vanusele lustida vaala imiteerivatel vedrukiikedel (Whale ja Walrus) või kiikuda lahedas pesakiigus (swing), mängida teemakohases mängumajakeses või turnida ronimispüramiidil (Villa with Orca, Powerclimber).
 
Lars Laj Steamboat
 
Tähelepanu äratav ja lastele elevust pakkuv element mänguväljakul on kindlasti suur laev (Steamboat). Lapsed saavad tunda nagu nad reaalselt seilaksidki mööda merd, nad saavad mängida erinevaid rollimänge ning loomulikult ka ronida ja turnida erinevatel elementidel.

Lars Laj Cubes
 
Mänguväljakud ei pea olema igavad, vaid täis fantaasiat, seiklusi ja värve! Erinevatel turnimis- ja ronimiselementidel on laste üldist füüsist ja koordinatsiooni arenvadad funktsioonid, mis teevad mängimise ja arenemise lõbusaks ja toredaks!

Lars Laj Walrus