Lars Laj

LARS LAJ® | Meil on hea meel teatada, et Lars Laj tehasele on väljastatud ISO-sertifikaat (ISO 9001:2015)

Menu

Lars Laj

LARS LAJ® | Meil on hea meel teatada, et Lars Laj tehasele on väljastatud ISO-sertifikaat (ISO 9001:2015)

Meil on hea meel teatada, et Lars Laj tehasele on väljastatud ISO-sertifikaat (ISO 9001:2015)

Lars Laj on pidevas arengus, et täiustada toodete ja teenuste kvaliteeti. Seepärast on meie hiljutine samm edasi olnud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardiseerimine vastavalt ISO 9001:2015 nõuetele.

ISO 9001:2015

ISO on rahvusvaheline organisatsioon, mis ühendab omavahel standardiühinguid erinevatest riikidest üle maailma. Organisatsiooni eesmärk on töötada välja ühised toimimisstandardid paljudes eluvaldkondades. Tasub mainida, et „ISO“ ei ole akronüüm, vaid nimi ja see viitab kreekakeelsele sõnale isos, mis tähendab võrdset. Mis kõige olulisem, 9001 norm tähendab sisekommunikatsiooni parandamist, töötajate kohustuste ja autoriteedi läbipaistvust või töökeskkonna organiseerimist.


Oleme õnnelikud, et meie tehas vastab ISO 9001:2015 standarditele ja see väljastati edukalt järgnevaks kolmeks aastaks.


Telli kataloog

Loome koos ökomänguväljaku!

Meie planeet nõuab meilt üha enam hoolt ja austust - meie Lars Laj-s mõtleme tulevikule - lõppude lõpuks on meie jaoks kõige olulisem just laste heaolu!

children
care
wood
promo banner
Telli või lae alla   meie tootekataloog
wooden playground

Kas sa vajad eritellimusel mänguväljakut?

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

yellow leaf
design lab
two little boys
two little girls
callipers

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Uudised

Uudiste list

Rahvusvahelise krediidihindamise ettevõte Creditinfo Eesti AS tunnustas ka sel aastal Lars Laj Eesti OÜ majanduslikku seisukorda.

Ilmad on läinud juba mõnusalt soojaks ning tahame aina enam aega veeta õues. Kui soovite kavandada oma aeda lastele mängimiseks turvalist ja lõbusat vaba aja veetmise kohta, siis selleks võiks järgida neid seitset etappi.

Unikaalsed ja suursugused Lars Laj puidust laevad on randunud!

x

Meie veebisait kasutab küpsiseid statistilistel, reklaami- ja funktsionaalsetel eesmärkidel. Tänu sellele saame veebisaidi kohandada vastavalt teie vajadustele. Kõik saavad küpsiseid aktsepteerida või need brauseris keelata, nii et teavet ei koguta. Vaata kuidas küpsised keelata. Meie Privaatsuspoliitika