Lars Laj

LARS LAJ® | Puidust laevad – Lars Laj mänguväljakud rannas!

Vali toode

Lars Laj

LARS LAJ® | Puidust laevad – Lars Laj mänguväljakud rannas!

Puidust laevad – Lars Laj mänguväljakud rannas!

Unikaalsed ja suursugused Lars Laj puidust laevad on randunud!

Väiksem laev on Nature sarjast pärit robiinia puidust mängulinnak. Selles multifunktsionaalses laevas leiab iga laps endale meelepärast tegevust: alates ronimisest, liulaskmisest ja liivamängudest kuni loominguliste rollimängudeni. Laeva esiosa saavad väiksemad lapsed kasutada suure liivakastina. Lisaks on element varustatud puidust platvormiga, millel on rool, roostevaba liumägi ja ronimisvõrk. Nature Ship kutsub lapsi õue mängima ning arendab nende kujutlusvõimet ja loovust!

 

puidust mänguväljak

 

Kui Nature Ship osutub liiga väikeseks, ootab lapsi teine laev - meie hiiglaslik Majestic, mis on peaaegu 20-meetri pikkune ja mahutab hulganisti lapsi! Oleme sellele äärmiselt populaarsele tootele teinud erilahenduse ning valmistanud  selle peamiselt lehisest! Selle tulemusena sobib naturaalsest puidust laev liivaranda ning seda ümbritsevale maastikule ideaalselt.

 

Majestic lekeapparat

 

Majestic on muljetavaldav oma suuruse ja rohkete atraktsioonide tõttu. Majesticul on kaks liumäge, millest üks on spiraalne, kapteni sild, puidust käiguteed, ronimisredelid, tunnel, ronimisvõrgud ning palju teisi põnevaid atraktsioone. Oleme loonud tegevusterohke ja lastele inspireeriva mänguala, mis sobitub ümbritsevasse loodusesse. Naturaalne ja hele puit harmoneerub kaunilt liiva ja veega, tekitades loodusliku ranna atmosfääri.

 

Puidust laevad

 

Mänguväljak asub Kloogarannas. Lisaks sellele mänguväljakule oleme projekteerinud ja ehitanud ka palju teisi mereteemalisi mänguväljakuid.

 

Puidust laevad

Puidust laevad – Lars Laj mänguväljakud rannas!

Loome koos ökomänguväljaku!

Meie planeet nõuab meilt üha enam hoolt ja austust - meie Lars Laj-s mõtleme tulevikule - lõppude lõpuks on meie jaoks kõige olulisem just laste heaolu!

Telli või lae alla   meie tootekataloog
wooden playground

Kas sa vajad eritellimusel mänguväljakut?

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Projekteerime ja toodame erilahendusega mänguväljakuid. Võta meiega ühendust!

Uudised

Uudiste list

Unikaalsed ja suursugused Lars Laj puidust laevad on randunud!

Lars Laj on pidevas arengus, et täiustada toodete ja teenuste kvaliteeti. Seepärast on meie hiljutine samm edasi olnud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardiseerimine vastavalt ISO 9001:2015 nõuetele.

Erinevatel värvidel võib olla erinev mõju meie meeleolule ja emotsioonidele. Mõned värvid võivad meid rahustada, teised seevastu põhjustada ebamugavust või isegi hirmu. Seetõttu tasub laste jaoks mõeldud alade kujundamisel kasutatavaid värvilahendusi hoolikalt valida.

x

Meie veebisait kasutab küpsiseid statistilistel, reklaami- ja funktsionaalsetel eesmärkidel. Tänu sellele saame veebisaidi kohandada vastavalt teie vajadustele. Kõik saavad küpsiseid aktsepteerida või need brauseris keelata, nii et teavet ei koguta. Vaata kuidas küpsised keelata. Meie Privaatsuspoliitika