Facebook
Mänguväljaku konfiguraator

Hangi Tasuta Tootekataloog!

Catalog

Võite tellida trükitud versiooni meie uusimast kataloogist või laadida alla PDF versiooni siit.

Tulevik on roheline!

Meie ettevõte hoolib laste heaolust ning mõistame, kui tähtis on tulevaste põlvkondade nimel keskkonna kaitsmine. Seetõttu on üks meie eesmärkidest suurendada jätkusuutlikkust ja vähendada ökoloogilist jalajälge. Pakendamine, mis on vajalik tarnimiseks, on üks peamisi jäätmete tootmise protsesse. Meie Lars Laj-s aga soovime, et kliendid saaksid kompaktselt ja keskkonnasõbralikult pakitud kauba.

TULEVIK ON ROHELINE Lars Laj

Pakendamise vähendamine

Saastuse minimeerimiseks oleme vähendanud pakkematerjali kogust, kuid kaubaalused on siiski turvalised ja stabiilsed. Pakendamisel kasutame pakkematerjali nii palju kui vaja, kuid nii vähe kui võimalik. Väljaulatuvad ja õrnad elemendid on pakitud kartongidesse ning kihid eraldatakse pakkepaberiga. Et kaitsta tooteid võimalike transpordil tekkivate kahjustuste eest, kasutame tugevaid pakkekilesid, mis on rohkem ruumi säästvad kui suured karbid.

Taaskasutatavad materjalid

Me ei vähenda mitte ainult jäätmeid, vaid kasutame taaskasutusse võetavaid pakkematerjale nagu pakkekile, paber ja papp. Neid ei pea pärast ühekordset kasutamist ära viskama vaid saab uuesti pakkematerjalina või muul eesmärgil kasutada.

Tänu uutele pakendamismeetodite standarditele, mis tagavad säästva pakkimise ei loo me tarbetuid jäätmeid. Lisaks arukale pakkimisele vähendame ka kogu transporditava kauba suurust, mis omakorda võimaldab säästa ruumi ja ressursse kauba transportimisel.